درباره ما

فروشگاه تبریز کمرا tabriz camera هایک ویژن های لوک hikvision hilook دوربین مدار بسته در تبریز فروشگاه سلیمانی نمایندگی هایک ویژن در تبریز نمایندگی هایلوک در تبریز

درباره ما

تاریخچه

سال ها قبل از اینکه این سایت به وجود بیاد ما در زمینه دوربین مدار بسته به صورت سنتی فعالیت داشتیم اما الآن مدرن تر شدیم. یه سایت داریم که معرف حضور هست، tabriz_camera صفحه اینستاگرام ماست، دو تا هم شعبه فروشگاهی داریم که آدرس و تلفنش در بخش تماس با ما نوشته شده، یه دفتر کار هم داریم که کارای شرکتی اونجا انجام میشه. داستان این مجموعه از اولین نصب دوربین مدار بسته توسط مهندس مراد سلیمانی شروع میشه...

وقتی اولین پروژه نظارت تصویری را شروع کرد دوربین های سفارشی مشتری رو تهیه کرد، جعبه ابزارش رو برداشت و رفت سر قرار با مشتری. با ابزار ساده ای که داشت 30 روز طول کشید تا فقط 8 تا دوربین رو نصب کند. خسته و کوفته با دستهایی که از فشار آوردن به پیچ گوشتی تاول زده بود راهی بازار ابزار شد و با اولین درآمد دوربین مدار بسته اش یک پیچ گوشتی برقی خرید.

حالا سالها ازآن روز میگذرد و او مدیر عامل مجموعه ماست. یک طبقه از ساختمان محل کارمان پر از ابزارهای حرفه ایست تا نصاب های مجموعه راحت تر و کامل تر نیازهای مشتری های عزیز را مرتفع سازند. مشتری های ما به سادگی سبزی فروشی سر کوچه شما هستند تا به بزرگی صنایع غذایی شیرین عسل و شرکت های تابعه. علاوه بر این خدماتی که ما برای شما فراهم می کنیم شامل مشاوره رایگان برای طراحی سیستم امنیتی، فروش سیستم های نظارت تصویری، آموزش کار با این سیستم ها و خدمات پس از فروش میشه.

البته خدمات جانبی دیگری مانند پیدا کردن دزدهای محله از تصاویر دوربین هایمان و پذیرش کارآموزی جوان های مستعد را هم در کارنامه خود داریم

سابقه اجرایی

تا به امروز با شرکت ها و سازمان های مختلفی کار کردیم که اسامی بعضی از اونها رو درلیست زیر میبینید:

صنایع غذایی شیرین عسل و شرکت های تابعه

بانک مهر اقتصاد ایران- تمامی شعب استان آذربایجان شرقی

دامپزشکی استان آذربایجان شرقی

صنایع غذایی داداش برادر

ریخته گری تراکتورسازی تبریز

ماشین سازی تبریز

و ...

 

محصولات

برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان گستره بالایی از برندهای سیستم های نظارت تصویری و تجهیزات جانبی این سیستم ها را به عنوان نمایندگی فروش شرکت های مختلف عرضه می کنیم. نمونه ای از این محصولات عبارتنداز:

هایک ویژن ، های ویژن ، جوآن ، پوستر ، بریگام ، SCS، سیم و کابل ...، رک، محفظه ...، UPS

 

همکاران

در این بخش با همکاران مستقیم این مجموعه آشنا می شید.

مدیر عامل: جناب آقای محمود سلیمانی

از کودکی به خاطر تعمیر رادیو و تلویزیون او را آقای مهندس صدا می کردند. حالا حاج آقا سلیمانی که چهار سال معاون اتحادیه لوازم صوتی و تصویری بودند معتمد بازار الکترونیک تبریز و یکی از عمده فروش های صنایع امنیتی و حفاظتی هستند.

معاون : آقای مهندس مراد سلیمانی

ایشون کارشناسی ارشد مهندسی مکاترونیک هستند. از نظر ایشون هیچ چیز غیرممکنی وجود نداره. امر ناممکن رو ممکن می کنن و مسئول فنی مجموعه هم هستن.

علاوه بر این دوره حرفه ای دوربین مدار بسته رو در نمایندگی هایک ویژن در ایران گذروندن و دوره های مختلف آموزش سیستم های نظارت تصویری رو در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و آموزشگاه صدرا تدریس کردن.

بستن
مقایسه