تاریخچه

سال ها قبل از اینکه این سایت به وجود بیاد ما در زمینه دوربین مدار بسته به صورت سنتی فعالیت داشتیم اما الآن مدرن تر شدیم. یه سایت داریم که معرف حضور هست، tabriz_camera صفحه اینستاگرام ماست، دو تا هم شعبه فروشگاهی داریم که آدرس و تلفنش در بخش تماس با ما نوشته شده، یه دفتر کار هم داریم که کارای شرکتی اونجا انجام میشه. داستان این مجموعه از اولین نصب دوربین مدار بسته توسط مهندس مراد سلیمانی شروع میشه…

وقتی اولین پروژه نظارت تصویری را شروع کرد دوربین های سفارشی مشتری رو تهیه کرد، جعبه ابزارش رو برداشت و رفت سر قرار با مشتری. با ابزار ساده ای که داشت ۳۰ روز طول کشید تا فقط ۸ تا دوربین رو نصب کند. خسته و کوفته با دستهایی که از فشار آوردن به پیچ گوشتی تاول زده بود راهی بازار ابزار شد و با اولین درآمد دوربین مدار بسته اش یک پیچ گوشتی برقی خرید.

حالا سالها ازآن روز میگذرد و او مدیر عامل مجموعه ماست. یک طبقه از ساختمان محل کارمان پر از ابزارهای حرفه ایست تا نصاب های مجموعه راحت تر و کامل تر نیازهای مشتری های عزیز را مرتفع سازند. مشتری های ما به سادگی سبزی فروشی سر کوچه شما هستند تا به بزرگی صنایع غذایی شیرین عسل و شرکت های تابعه. علاوه بر این خدماتی که ما برای شما فراهم می کنیم شامل مشاوره رایگان برای طراحی سیستم امنیتی، فروش سیستم های نظارت تصویری، آموزش کار با این سیستم ها و خدمات پس از فروش میشه.

البته خدمات جانبی دیگری مانند پیدا کردن دزدهای محله از تصاویر دوربین هایمان و پذیرش کارآموزی جوان های مستعد را هم در کارنامه خود داریم.

سابقه اجرایی

تا به امروز با شرکت ها و سازمان های مختلفی کار کردیم که اسامی بعضی از اونها رو درلیست زیر میبینید:

  • صنایع غذایی شیرین عسل
  • صنایع غذایی داداش برادر
  • ریخته گری تراکتورسازی تبریز
  • ماشین سازی تبریز
  • بانک مهر اقتصاد ایران
  • دامپزشکی استان آذربایجان شرقی

 

محصولات

برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان گستره بالایی از برندهای سیستم های نظارت تصویری و تجهیزات جانبی این سیستم ها را به عنوان نمایندگی فروش شرکت های مختلف عرضه می کنیم. نمونه ای از این محصولات عبارتنداز:

هایک ویژن ، های ویژن ، جوآن ، پوستر ، بریگام ، SCS، سیم و کابل …، رک، محفظه …، UP

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید همواره با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

فهرست